‘Yalan’ ilk bölümüyle duygu seli yaşattı! Anne kız yıllar sonra karşı karşıya

Melike eve geldiğinde kocasını bıçaklanmış halde, yerde yatan cansız bedenini gördü. Bilinçsiz bir şekilde müdahale etmek isterken bıçağı çıkarttı. Kapığı açık gören komşu içeri baktığında, elinde kanlı bıçakla Melike’yi görünce komşulara çığlık attı.

Polis olay yerine geldiğinde Hülya ile Cengiz de, merakla olay yerine geldi. Hülya, Melike’nin kucağındaki minik yavrusu Hazal’ı istedi. Melike minik bebeğini içeride bakamayacağını bildiği için ablası Hülya’ya emanet etti.

‘YALAN’ İLK BÖLÜM

Yıllar sonra cezaevi müdüresi tarafından çağrılan Melike, cezasında indirimin onandığını, kısa süre içerisinde tahliye olacağını öğrendi. Hülya ile Cengiz’in yıllardır kızları Hazal’ı, Melike’ye kendi kızı gibi gösterdiği ortaya çıktı. Yıllardır Melike’nin kızının bebekken öldüğünü düşünerek Melike’ye anne demeye zorlanan Hazal artık olanlara dayanamayınca gerçekleri öğrendi. Cengiz ve Hülya kendi kızlarının öldüğünü söyleyerek Melike’yi Hazal’ın kızı olduğuna inandırmış. Melike’nin kızını da yıllar önce para karşılığında evlatlık vermişler.

CİNAYETLE SUÇLANAN MELİKE’YE ERKEN TAHLİYE / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ALDATILDIĞINI ÖĞRENDİ

Duyduklarına dayanamayan Hazal, evi terk etti. Hapishaneden Ümmü, Kadir’i arayrak kardeşi Kenan’ın katilin tahliye olacağı haberini verdi. Hazal erkek arkadaşı Volkan’a artık ilişkilerine ad koymanın zamanının geldiğini söyledi. Volkan da, evi geçip birlikte plan yapıp bu durumu konuşabileceklerini ifade etti. Garson araçların park konusunda sıkıntı yaşadığını belirterek Volkan’dan arabasını çekmesini istedi. Volkan arabayı çekmek için masadan ayrıldığında Ceylan’dan mesaj geldi. Aldatıldığını anlayan Hazal, Volkan’a sitem ederek mekandan ayrıldı.

MELİKE’NİN KIZINI EVLATLIK VERMİŞLER! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MELİKE’NİN KIZI DURU AKSOY

Kızını görüşmek için eve çağıran Cengiz, Melike’nin kızını ünlü modacı Berrin Aksoy ve eşi Haluk Aksoy’a evlatlık verdiğini itiraf etti. İsminin de Duru Aksoy olarak değiştirildiğini açıkladı. Cengiz kızıyla yaptığı pazarlıkta başarılı olduğunu düşünse de, Hazal odada yalnız kalınca Duru’nun her şeyi bilmesi gerektiğini düşündü.

“SİZ ÇOCUK ÇALMIŞSINIZ” / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HAZAL, BERRİN’İ TEHDİT ETTİ

Gün doğar doğmaz harekete geçen Hazal, Aksoy’ların ofisine geldi. Duru’ya sesini duyurmaya çalışırken başarılı olamadı. Berrin, binaya geçerken ne olduğunu sorunca Hazal konuşmak istediğini söyledi. Berrin izin vermeyince Hazal tehdit ederek olanlardan sorumlu olmayacağını ifade etti.

HAZAL, BÜYÜK OYNUYOR! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MELİKE TAHLİYE OLDU

Melike tahliye edildiğinde cezaevine gelen Kadir uzaktan izlemekte yetindi. Hülya ve Cengiz karşılayınca Melike gözyaşlarına engel olamadı. Melike ablasına Hazal’ı sorduğunda cevap alamazken, Cengiz geçiştirmeye çalışıyordu. O sıra uzaktan Hazal’ın ‘Anne’ sesi duyuldu. Melike hızla kızı sandığı Hazal’ın yanına gidip, sarılarak hasret giderdi.

MELİKE’NİN YENİ HAYATI KÖTÜ BAŞLADI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KERİM GÖZLERİNİ ALAMADI

Kerim Kaleli görüşmek için Duru’nun yanına geldi. Cengiz ile Hazal da, Kerim’le beraber olduklarını söylerek içeri girmeyi başardı. Duru elbise denerken Kerim gözlerini ondan alamıyordu. Duru’yu çekemeyen Hazal da, Kerim’e Duru’yu kötülemeye çalışıyordu. Berrin, Cengiz’i görünce şaşkınlıktan elindeki makası düşürdü. Cengiz öğrenmesi gereken önemli bir şey olduğunu dile getirirken, Berrin güvenliği çağırarak Cengiz’i dışarı attırdı.

“AH BENİM GÜZEL KIZIM” / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BERRİN ORTALIĞI YERLE BİR ETTİ

Berrin geri dönerken asistanı yanına gelip biraz önce içeri giren adamın kimlik bırakmadan girdiğini ifade etti. Berrin, Cengiz’in sinirini çalışanlarından çıkararak ortalığı yerle bir etti. Haluk araya girerek Berrin’i zor sakinleştirdi. Kendine gelen Berrin herkesin içinde Duru’ya bağırdığı için özür diledi.

BERRİN, BÜYÜK YALANIN ORTAYA ÇIKMASINDAN KORKUYOR / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘HALUK ÖĞRENİRSE HER ŞEY BİTER’

Cengiz hep beraber yemeğe oturduklarında Melike’nin şişlenmesinden konu açınca Hülya ve Melike annelerinin bundan haberi olmadığını belirtti. Cengiz konuyu değşitrmeye çalışsa da pek başarılı olamadı. Haluk kızına eşi Berrin’in son zamanlardaki hareketlerinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Duru babasına ihtiyatlı davranmaları gerektiğini annesinin bazı davranışlarını isteyerek yapmadığını söylerken yemek masasına geçtiklerine Hazal’dan Berrin’e mesaj geldi. Ne yapacağını bilmeyerek masayı terk eden Berrin dışarı çıktığında kendi kendine ‘Eğer gerçekleri öğrenirse her şey biter’ dedi.

HAZAL, DURU’NUN DEFİLESİNİ BASTI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

CENGİZ PARAYI ALDI

Hazal annesi için bir program yaptığını ve ilk olarak iş bulması gerektiğini ifade etti. Hazal, Cengiz ve Melike yola çıkarak Aksoy’ların evine geldi. Melike arabadan çıktığında Duru ile göz göze geldi. İçeri girdiklerinde Cengiz ön görüşme yapacağını söylerek Berrin’in yanına geldi. Cengiz, Duru’yla ilgili gerçekleri anlatarak Berrin’den 1 Milyon TL ve her ay düzenli olarak maaş istedi. Berrin’in yanından ayrılan Cengiz, Melike’ye hapis yatmış birisini işe almak istemediklerini söyledi. Melike, Hazal’ın sorusundan sonra düşündüğünü ve kızıyla beraber ölen eşi Kenan’ın mezarına gitmek istediğini ifade etti. Kenan’ın mezarında Kadir ve annesiyle karşılaşan Melike geri döndü. Berrin’le konuşan Cengiz parayı almak için gidince Melike mezarlıkta tek kaldı. Melike nasıl eve gideceğini bilmeyince yolu çok zor buldu.

GEÇMİŞİN GÖLGESİ MELİKE’NİN PEŞİNİ BIRAKMADI / İZLEMEK İÇİN 

MELİKE’YE AĞIR SÖZLER

Melike eve geldiğinde Cengiz, Hülya ve Hazal’ın kavga seslerini duydu. İçeri girdiğinde Cengiz’in Hazal’a el kaldırdığını gören Melike hızlı davranarak eniştesine engel oldu. Melike, Hazal’ı korumak isterken Hülya ve Hazal’dan çok ağır sözler duydu. Babasından para alamayacağını anlayan Hazal, Berrin’i mesajla tehdit etti.

BERRİN VE HALUK ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR ESTİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BERRİN YİNE KABUL ETMEK ZORUNDA KALDI

Melike geceden beri ortadan olmayınca Cengiz ve Hülya merak etti. Melike’nin cezaevinden çıkarken elinde olan poşeti karıştıran karı koca, Melike’nin İstanbul Üniversitesi’nde 4. sınıf hukuk öğrencisi olduğunu öğrendi. Sabah olduğunda ofiste beliren Hazal, Berrin’i tehdit ederek ilk olarak içeri girmek istediğini söyledi. Berrin ofise geldiğinde Hazal, ‘Duru’nun sahip olduğu her şeyi’ istediği dile getirdi. Berrin para teklif etse de, Hazal, Duru’ya verdiği her şeyi alma isteğinde ısrarcı olduğunu ifade etti.

DURU, ÖZ ANNESİYLE KARŞI KARŞIYA! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ANNE KIZ YILLAR SONRA KARŞI KARŞIYA

Melike’nin iş görüşmesi iyi geçti. Hazal, Berrin’i evine getirdiğinde tartışma çıktı. Berrin, Hazal’ın saçlarından tutarken eve gelmek üzere olan Melike görerek hemen müdahale etti. Defilede kaybolan annesini arayan Duru da araç takip sisteminden konuma geldiğinde Berrin’i yerde görünce sinirlenerek Melike’ye yüklendi. Anne kız yıllar sonra farkında olmadan karşı karşıya geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir