Trabzonspor’da golcü operasyonu! Onuachu’nun yerine Yaremchuk

Trabzonspor, golcü işini kamp başlamadan bitirmek istiyor. Öncelik Paul Onuachu’da. Fakat Southampton Kulübü henüz Trabzonspor’a olumlu yanıt vermiş değil. Kiralama teklifinde rakamı artıran, bununla birlikte satın alma opsiyonu ve Göztepe’ye oyuncu kiralama gibi formülleri de devreye sokan Karadeniz ekibi, İngiliz ekibinden cevap bekliyor. Diğer yandan da Roman Yaremchuk konusunda temaslar tekrar hızlanmış durumda.

EURO 2024 SONRASINA BIRAKTI

28 yaşındaki forvetin kulübü Club Brugge ile daha önce anlaşan Trabzonspor, Belçika ekibini 3 milyon Euro civarı bir rakama ikna etmişti. Yaremchuk ise EURO 2024 sonrasında karar vermek istediği için ön protokole imza atmamıştı. Trabzonspor, şampiyonada bulunan Yaremchuk’un menajeriyle görüşme halinde. Hem teknik heyet hem de yönetim, 1 Temmuz’a kadar forvet transferinin kesinlik kazanmasını istiyor.

WEGHORST SOĞUK BAKIYOR

Oyuncuyu ikna etmeye çalışan bordo-mavililerde, listedeki diğer isimlerden Weghorst ise Türkiye’ye gelmeye hâlâ soğuk bakıyor. Adam Buksa ise listedeki bir başka aday fakat öncelikli hedef değil.

BAŞKAN DOĞAN SİNYALİ VERMİŞTİ

Başkan Ertuğrul Doğan, son basın toplantısında transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi vermiş, “EURO 2024’te yer alan bazı oyuncularla görüşüyoruz” demişti. Doğan’ın bu açıklamasında kastettiği ismin Yaremchuk olduğu öğrenildi. Abdullah Avcı, Ukraynalı yıldızı takımda görmeyi çok istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir