7 senelik evliliğini bitirmişti! Selen Soyder yeni aşkını ilan etti

‘Yer Gök Aşk’ (2010-2012) ve ‘Lale Devri’ (2010-2014) gibi dizileriyle adını geniş kitlelere duyurmayı başaran Selen Soyder, 2015’te nikâh masasına oturduğu iş insanı Oren Fransez ile 2022 yılında sessiz sedasız anlaşmalı olarak boşanmıştı.

AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Uzun süredir haklarında çıkan ‘ayrılık’ haberleri karşısında sessiz kalmayı tercih eden ikiliden Selen Soyder, boşandıklarını sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurmuştu:

2015 yılında hayatlarımızı birleştirme kararı vererek evlenmiş olduğum Oren Frensez ile anlaşmalı olarak boşanmış olduğumu siz değerli kamuoyu ile paylaşmak istedim. Değerli kamuoyunun dikkatine sunulmak üzere. Saygılarımla.

“İKİ İYİ İNSAN İKİ İYİ KARI KOCA OLAMIYOR”

Soyder boşanmasının ardından şu sözleri söylemişti: İki iyi insan iki iyi karı koca olamıyor. Çok iyi arkadaş olsan da çok iyi karı koca olamıyorsunuz bazen.

YENİ AŞKINI DUYURDU!

Uzun zamandır sessizliğini koruyan Selen Soyder, sosyal medya hesabından ‘kalp’ emojisiyle yayınladığı pozla aşkını ilan etti. Ünlü isme sevenlerinden tebrik mesajları yağdı.

TEBRİK MESAJLARI YAĞDI

Yıllar içindeki değişimiyle de adından söz ettiren ünlü isim, bir arkadaşının doğum günü partisine katıldığı sevgilisiyle verdiği pozunu, sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü güzele: ‘Tebrikler’, ‘Çok yakışmışsınız’, ‘Yabancı mı enişte?’ gibi yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir